اخبار و رویدادها

حیات وحش کرمانشاه عاری از تب برفکی

خبرنگاران/کرمانشاه فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: تا به امروز موردی از تب برفکی در حیات وحش استان نداشته ایم.

18 تیر 1399

آینده حکومت سوریه تنها به دست مردم سوریه است

سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای برخی رسانه ها مبنی بر تصمیم گیری کشورهای ضامن فرایند آستانه در مورد آینده حکومت سوریه را تکذیب کرد و آن را بی پایه و اساس دانست.

17 تیر 1399

خبرنگاران 35 هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه سه ماهه معاف شدند

تهران- خبرنگاران- به پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت دولت، 35 هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه خود در سه ماهه نخست امسال معاف شدند.

16 تیر 1399

برایان هوک به بایدن: چیزی از برجام نمانده که به آن ملحق شوی!

رئیس کارگروه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا خطاب به نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری گفت چیزی از برجام باقی نخواهد ماند که او بتواند آمریکا را به آن برگرداند.

16 تیر 1399

اسنپ پیشتاز فرهنگ استفاده از ماسک

با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، اخبار ضدونقیض بسکمک زیادی در مورد رعایت اصول بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک روی میز آمد. هر روز خبر تازه ای درباره بایدها و نبایدها درز پیدا می کرد و سردرگمی ها بیشتر می شد. تا جایی که بالاخره سازمان بهداشت...

14 تیر 1399

موتورسیکلت برقی ایران ساخت روانه بازار می گردد، هزینه 1000 تومانی برای هر بار شارژ

یک شرکت دانش بنیان پیروز شده تا تمام فرایندهای فراوری موتور سیکلت برقی اعم از طراحی، نمونه سازی و فراوری در داخل کشور را انجام دهد. نمونه این محصول نیز به صورت کامل تهیه و پیروز به دریافت مجوزهای لازم شده است.

13 تیر 1399

کوشش فیس بوک برای تبدیل تهدید کرونا به فرصت

در شرایطی که فیس بوک در سال های قبل به علت بی توجهی به امنیت و حریم شخصی کاربران خود مورد انتقاد بوده، کوشش دارد با عرضه ابزار مقابله با کرونا محبوبیت از دست رفته را به دست آورد.

12 تیر 1399

راه اندازی پویش کریمانه در دانشگاه شریف برای یاری به خانواده های متاثر از کرونا

پویش کریمانه خانواده شریف در دانشگاه شریف قرار است ده هزار بسته حمایتی را میان خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع کند.

10 تیر 1399

هشدار معاون وزیر بهداشت در خصوص بازگشت ویروس کرونا

فارس/ معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: شرایط در کشور و استان قزوین عادی نشده است و ممکن است دوباره شاهد بازگشت ویروس باشیم و این نیازمند هوشیاری همگانی است.

9 تیر 1399

هشدار نخست وزیر فرانسه درباره امکان بروز موج دوم شیوع کرونا

نخست وزیر فرانسه با حضور در مجلس این کشور از طرح گام به گام لغو قرنطینه رونمایی کرد و در عین حال درباره موج دوم شیوع کرونا در کشورش هشدار داد.

8 تیر 1399

تأکید رئیس جمهور تونس بر عدم مداخله خارجی در لیبی

رئیس جمهور تونس بر ضرورت احترام به اراده ملت لیبی تأکید کرد و گفت که تنها راه چاره حل بحران لیبی، راه چاره سیاسی است.

6 تیر 1399

منتظری برای خداحافظی به استقلال برمی گردد؟

دستیار سابق وینفرد شفر در استقلال از این باشگاه شکایت کرده و توانسته علیه آبی ها رای بگیرد.

5 تیر 1399

تبعات تعهدسپاری در بازگشایی اصناف و صنایع

وزارت بهداشت فعالیت همه اصناف و واحدهای صنعتی را به تعهد مدیران و مالکان به امضای تعهد و رعایت پروتکل های بهداشتی منوط کرد. بر اساس متن پروتکل ها و اظهارات معاون مرکز محیط و کار وزارت بهداشت، مسئولیت حقوقی ناشی از بیمار شدن و به تبع آن مرگ احتمالی مخاطبان...

4 تیر 1399

نیویورک تایمز با عنوان درام پمپئو و ترامپ درباره تهران، افشا کرد: آمریکا علیه ایران چه در سر دارد؟

فارس نوشت: روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که وزیر خارجه آمریکا در حال تدوین یک استدلال حقوقی مبنی بر این است که واشنگتن همچنان یکی از مشارکت کنندگان برجام است تا بتواند با افزایش فشارها در شورای امنیت تحریمهای تسلیحاتی ایران را تمدید کند.

3 تیر 1399

شروع طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام از شروع طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان اطلاع داد.

3 تیر 1399

گلستان سعدی نقش سفیر برای زبان و ادبیات فارسی را دارد

کوروش کمالی سروستانی، رئیس مرکز سعدی شناسی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در فارس، مطرح نمود: پیوند دادن بچه ها و نوجوانان با ادبیات کلاسیک در دوره ای که ذهنشان آمادگی دارد، از اهمیت برخوردار است و همه دنیا سعی می نمایند از داشته های فرهنگی و اسطوره...

1 تیر 1399

سوم اردیبهشت روز بزرگداشت شیخ بهایی و روز معمار

بهاءالدین محمد بن حسین عاملی، معروف به شیخ بهائی (8 اسفند 925 خورشیدی، بعلبک - 8 شهریور 1000 خورشیدی، اصفهان) دانشمند نامدار قرن دهم و یازدهم هجری است که در فلسفه، منطق، هیئت و ریاضیات تبحر داشت و سرآمد دوران خود بود. از شیخ بهایی در حدود 95 کتاب و رساله در سیاست،...

31 خرداد 1399

پایگاه داده های گیاهان دارویی زیست بوم ایران راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فاز دوم پایگاه داده ویژگی های فیزیکوشیمیایی مواد موثره موجود در گیاهان دارویی زیست بوم ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، راه اندازی می گردد.

30 خرداد 1399

معدن بازیکن سازی بوشهر زنده است، فوتبال در خون جنوبی هاست

فوتبال در بوشهر معنای زندگی دارد و با وجود از دست رفتن فوتبالیست های با استعدادش در سال های گذشته اما این استان همچنان فوتبالیست های درجه یکی به فوتبال ایران معرفی می کند.

29 خرداد 1399

چین: استرالیا از آمریکا در انتقاد علیه پکن تقلید می کند

چین مقامات استرالیایی را به تقلید از همتایان آمریکایی خود در انتقاد علیه پکن متهم کرد.

29 خرداد 1399
تعداد: (136)