خبرنگاران ادارات شادگان ، آبادان ، ماهشهر،ایذه و شوشتر تا 15 فروردین تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ دبستانیها، آبادان - خبرنگاران - اداره ها و دستگاههای اجرایی شهرستان های شادگان ، آبادان ، ماهشهر ، ایذه و شوشتر در راستای قطع زنجیره کرونا تا 15 فروردین ماه جاری تعطیل شدند.

خبرنگاران ادارات شادگان ، آبادان ، ماهشهر،ایذه و شوشتر تا 15 فروردین تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ دبستانیها فرمانداران شهرستان های شادگان ، آبادان ، ماهشهر ، ایذه و شوشتر آدینه شب با صدور اطلاعیه هایی گفتند به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمام ادارات این شهرستان ها تا 15 فروردین ماه تعطیل هستند.

بنا به این اطلاعیه ها بانک ها، مراکز عملیاتی، دستگاه های خدماتی و امدادی، مراکز بهداشتی درمانی و آتش نشانی در این مدت تعطیل نمی باشند.

در این اطلاعیه ها از شهروندان خواسته شده در منازل بمانند تا زنجیره بیماری کرونا قطع گردد.

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا ظهر روز هشتم فروردین ماه 610 نفر است که 74 نفر از آنها فوت شدند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هشتم فروردین ماه گفت: تا به امروز 32 هزار و 332 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و 2 هزار و 378 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 11 هزار و 133 نفر نیز بهبود یافته اند.

ویروس کرونا که کووید - 19 نیز نامیده می گردد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا به امروز به حدود 200 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ادارات شادگان ، آبادان ، ماهشهر،ایذه و شوشتر تا 15 فروردین تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادارات شادگان ، آبادان ، ماهشهر،ایذه و شوشتر تا 15 فروردین تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید