با این کارنامه انتظار داشتید مردم قربان صدقه اصلاح طلبان بروند؟!

به گزارش وبلاگ دبستانیها، عضو ناکام فراکسیون امید در انتخابات مجلس مدعی شد در انتخابات نابرابر شرکت کرده است.

با این کارنامه انتظار داشتید مردم قربان صدقه اصلاح طلبان بروند؟!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ دبستانیها، محمدعلی وکیلی که عضویت در هیئت رئیسه مجلس دهم را در سوابق خود دارد، در روزنامه ابتکار نوشت: حال و روز من، مثل رزمنده ای بود که در خط مقدم مشغول نبرد نابرابر با رقیب تا بن دندان مسلح بود و ناگاه مورد هجوم لشکر خودی از پشت سر قرار می گیرد! فکر می کنید اصلا انتخابات لذتی دارد؟ هم باید مقابل مردم رنجور بنشینی و با عرق شرم از آنان بخواهی که به پای صندوق رای بیایند و هم باید به نبرد رقیبی پرامکانات بروی و در میدان نابرابر رقابت کنی و هم همزمان مراقب تیر های خودی از پشت سر باشی.

وکیلی در ادامه نوشت: گمان می کنید برای من راحت تر نبود که من نیز در خانه بنشینم و همراه با همه معترضین، به انتخابات و کاندیدا ها چپ چپ نگاه کنم و به طور غیرمسئولانه ژست شیک تحریم را هم بگیرم و دامن خودم را علی الظاهر از همه مسائل عالم دور نگه دارم؟ قطعا این سان عافیت طلبی از من برنمی آید و اگر هم برآید، هیچ گاه به خط مقدم خودی شلیک نمی کنم! باری؛ شرح بالا حکایت از وضع آشفته اردوگاه اصلاح طلبان می کند.

یادداشت وکیلی در حالی است که محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با اطلاع از رویگردانی مردم، ترجیح داد مجدداً نامزد انتخابات نشود و محمدعلی افشانی شهردار پیشین نیز سه روز مانده به انتخابات انصراف داد. با این وجود، کارگزاران به همراه خانه کارگر، حزب اسلامی کار، حزب مردم سالاری و چند حزب دیگر، فهرست ها انتخاباتی چندگانه و بعضاً ائتلافی ارائه کرده بودند.

به نظر می رسد گلایه آقای وکیلی اگر درباره هم اردوگاهی هایش درست باشد، درباره رقابت انتخاباتی نادرست باشد. چه این که اگر او و دوستانش عملکرد خوب یا حتی متوسطی در مجلس دهم داشتند با بی اقبالی مطلق مردم روبه رو نمی شدند.

این طیف بدترین سطح نظارت را نسبت به بی تدبیری های دولت داشتند و با برخی وزرای بی کفایت مدارا کرده بلکه حتی پس از استیضاح رای بالاتری دادند!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "با این کارنامه انتظار داشتید مردم قربان صدقه اصلاح طلبان بروند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این کارنامه انتظار داشتید مردم قربان صدقه اصلاح طلبان بروند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید