گاز گلخانه های پیشوا به هیچ وجه نباید قطع گردد

به گزارش وبلاگ دبستانیها، خبرنگاران/تهران فرماندار شهرستان پیشوا گفت: لزوم پیگیری جذب تسهیلات ویژه کرونا در بخش کشاورزی لازم است.

گاز گلخانه های پیشوا به هیچ وجه نباید قطع گردد

حسین عباسی عصر دوشنبه 29 دی ماه در نشست شورای کشاورزی این شهرستان طی سخنانی بیان نمود: پیشوا رتبه اول توسعه کشت گلخانه ای را در استان تهران دارد و با برطرف بعضی موانع، سهم تکلیفی 125 هکتاری شهرستان تا سرانجام سال بطور کامل محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: در زمینه ایجاد سیستم های آبیاری نوین نیز علی رغم افزایش قیمت تجهیزات مورد احتیاج این حوزه، تا سرانجام سال حدود 700 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا یادآور شد: بعضی فعالان حوزه کشاورزی و دام و طیور از شیوع کرونا آسیب دیدند که در این رابطه جهاد کشاورزی باید کشاورزان و دامداران را برای دریافت تسهیلات ویژه کرونا هدایت نموده و پیگیر جذب این اعتبارات باشد تا بخشی از خسارات جبران شود.

وی توضیح داد: مسائل کشاورزان، دامپروران و طیورداران باید مورد به مورد احصا و به استانداری، جهاد کشاورزی استان و وزارت جهاد منعکس و برطرف آنها پیگیری شود.

فرماندار شهرستان پیشوا اعلام نمود: با توجه به هشدار کاهش دمای هوا طی روزهای آینده، گلخانه داران باید تمهیدات لازم برای پیشگیری از یخ زدگی محصولات اتخاذ نمایند.

عباسی بیان کرد: هرچند با کمبود گاز روبرو هستیم اما اداره گاز شهرستان باید گلخانه ها را در اولویت قرار دهد و به هیچ وجه نباید گاز این واحدها قطع شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گاز گلخانه های پیشوا به هیچ وجه نباید قطع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاز گلخانه های پیشوا به هیچ وجه نباید قطع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید