پاریس تا آمستردام در 90 دقیقه، هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟

به گزارش وبلاگ دبستانیها، هایپرلوپ یک حالت حمل و نقل پیشنهادی است که شامل مسافرت در کپسول های براق و غلاف مانند می باشد که به وسیله یک لوله استیل کم فشار با سرعت بیش از 600 مایل در ساعت (حدود 965 کیلومتر در ساعت) حرکت می نماید.

پاریس تا آمستردام در 90 دقیقه، هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟

هواداران هایپرلوپ، که ظاهراً از حمل و نقل هوایی پایدارتر و سریعتر از قطارهای پر سرعت امروزی است، می گویند که هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است.

در اوایل این ماه، هاردت هایپرلوپ، استارتاپ هلندی نتایج یک تحقیق را آنالیز و منتشر کرد.

این گزارش نشان می دهد که یک شبکه گسترده هایپرلوپ در اروپا، به طور قابل توجهی زمان رفت و آمد بین شهرهای اروپا را کاهش می دهد، مرزها را محو می نماید و مزایای مالی چشمگیری را ارائه می دهد.

این مطالعه نشان می دهد اتصال بهتر آمستردام با سایر مراکز اروپایی باعث بهبود سفر تجاری و تقویت ارزش مالی این شهر می گردد.

در این گزارش آمده است: هایپرلوپ می تواند در هر جهت 200 هزار مسافر در ساعت را حمل کند. مسافران می توانند در مدت زمان 90 دقیقه به پاریس برسند (کمتر از نصف زمانی که در حال حاضر با قطار و تقریباً همزمان با یک پرواز مستقیم). این مطالعه نشان می دهد که آمستردام به بروکسل به وسیله هایپرلوپ کمتر از یک ساعت طول خواهد کشید ...

سال گذشته، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت، تیم هاور، به CNN Travel گفت که شبکه پیشنهادی هاردت هایپرلوپ در اروپا جایگزینی برای پروازهای آلوده کوتاه مدت خواهد بود.

منبع: گردشبان

به "پاریس تا آمستردام در 90 دقیقه، هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاریس تا آمستردام در 90 دقیقه، هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید