تمرینات منچستریونایتد تعطیل شد

به گزارش وبلاگ دبستانیها، تمرینات باشگاه منچستریونایتد به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شد.

تمرینات منچستریونایتد تعطیل شد

به گزارش وبلاگ دبستانیها و به نقل از سان، منچستریونایتد تصمیم گرفته است که صبح روز سه شنبه به دنبال آخرین به روزرسانی درباره ویروس کرونا، تمرینات خود را لغو کند.

انتظار می رود که علی رغم تعطیل شدن موقت فصل لیگ برتر، هفته آینده، تیم اوله گنار سولسشایر دوباره در کارینگتون تمرین کند. با این حال به دلیل توصیه های جدیدی که دولت در روز دوشنبه بیان نموده و از همه خواسته است که در صورت امکان از خانه کار نمایند، یونایتد اکنون تمرینات را لغو نموده است.

با توجه به توصیه های دولت و شرایط در حال گسترش این ویروس، تیم در حال بازگشت به خانه است. اعضای تیم اول و همه گروه های سنی آموزشگاه هم اکنون برنامه های آموزشی متناسب برای پیگیری از خانه را به بازیکنان داده است.

بر این اساس بازیکنان در خانه بر اساس یک برنامه تمرینی که به صورت اینترنتی آنالیز می گردد، تمرین خواهند کرد. یونایتد برای بازیکنان برنامه ریزی نموده بود تا تمرینات را به صورت عادی گزارش دهند و از خانه خارج نشوند.

قرار بود شیاطین سرخ روز یکشنبه قبل از تعطیل شدن فصل داخلی تاتنهام بازی کند که این ملاقات لغو شد. روز آدینه اعلام شد که برنامه فوتبال انگلیس تا 3 آوریل به حالت تعلیق در آمده است.

قرار است لیگ برتر پنجشنبه یک جلسه اضطراری برگزار کند تا در خصوص چگونگی بازی های باقی مانده فصل صحبت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمرینات منچستریونایتد تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات منچستریونایتد تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید