کشف 108 مورد تخلف صید و شکار فقط در 4 ماه در تهران

به گزارش وبلاگ دبستانیها، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه طی چهار ماه گذشته 85 متخلف در استان تهران دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند از وقوع 108 مورد تخلف صید و شکار در مناطق چهارگانه استان تهران خبر داد.

کشف 108 مورد تخلف صید و شکار فقط در 4 ماه در تهران

به گزارش گروه حوادث وبلاگ دبستانیها و به نقل از خبرگزاری همشهری آنلاین، فرهاد زندی ضمن بیان اینکه طی چهار ماه گذشته (از اوایل تیر ماه تا اواخر مهر ماه) سال جاری 85 متخلف دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند، گفت: 40 قبضه اسلحه مجاز و سه قبضه اسلحه غیرمجاز شکاری و جنگی نیز در این مدت توسط ماموران اجرایی استان تهران کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه طی چهار ماه گذشته 106 مورد تخلف صید و شکار غیرمجاز در مناطق چهارگانه استان تهران رخ داده است، اظهار کرد: از این موارد صید و شکار غیر مجاز 62 مورد مربوط به صید غیر مجاز، 37 مورد مربوط به شکار غیرمجاز پرندگان و هفت مورد شکار غیر مجاز پستانداران بوده که توسط ماموران اجرایی مناطق چهارگانه استان تهران کشف و با متخلفان آن ها برخورد شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اضافه کرد: طی این مدت نیز تعداد 20 تخلف قبل از اقدام به شکار شکارچیان توسط مأموران یگان حفاظت استان کشف شد.

زندی در خاتمه گفت: بیشترین گونه های حیات وحش که طی چهار ماه گذشته توسط متخلفان صید و شکار شدند کل و بز وحشی، قوچ و میش وحشی، کبک و اردک وحشی بودند.

منبع: جام جم آنلاین

به "کشف 108 مورد تخلف صید و شکار فقط در 4 ماه در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 108 مورد تخلف صید و شکار فقط در 4 ماه در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید