وقتی سرمربی از بازی تیمش بی خبر است!

به گزارش وبلاگ دبستانیها، در حالی قرار بود استقلال در دیداری محبت آمیز مقابل تیم ملی چین تایپه بازی کند که سرمربی آبی پوشان از این موضوع بی اطلاع بود.

وقتی سرمربی از بازی تیمش بی خبر است!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دبستانیها، در حالی که بهرام افشارزاده از برگزاری بازی محبت آمیز امروز (یکشنبه) استقلال - چین تاپیه خبر داده بود اما پرویز مظلومی با این مسئله مخالفت کرد.

پرویز مظلومی در تمرین روز گذشته استقلال با دیدن وبلاگ دبستانیها گفت:در جریان این بازی نبودم و نمی دانم وقتی 8 بازیکن مان را نداریم چطور می توانیم بازی کنیم؟ بازیکنان در تمرین 10 دور، دوی 200 متر دویده اند و نمی توانم ریسک نموده و از آنها بازی بگیرم. اظهار نظر پورحیدری را هم باید به صحبت مظلومی افزود که به طور کلی از برگزاری این بازی اطلاع نداشت. همچنین بعضی از بازیکنان استقلال نسبت به برگزاری این بازی بدون هماهنگی ناراحت بودند و اعتقاد داشتند اکنون وقت آماده کردن بدن های شان است و زمان مناسبی برای برگزاری بازی نیست.

در هیچ کجای جهان، مسئولان باشگاه بدون هماهنگی با سرمربی خود اقدام به برگزاری بازی محبت آمیز نمی نمایند اما ظاهرا در باشگاه استقلال عکس این موضوع اتفاق می افتد و نه سرمربی از بازی استقلال مقابل چین تاپیه اطلاع خبر داشت نه سرپرست. معین نیست چه کسانی باعث و بانی این بازی بوده اند. بهرام افشارزاده به دلیل مشغله های کاری در وزارت ورزش امور باشگاه را به معاونان و دیگر مسئولان استقلال سپرده است و اکنون این سوال مطرح می گردد که چرا مسئولان باید بدون هماهنگی سرمربی در تدارک بازی محبت آمیز باشند؟

یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال که دوست نداشت نامش فاش گردد، در این زمینه گفت: اصلا از برگزاری این بازی اطلاعی نداشتم و برای نخستین بار است که این موضوع را می شنوم.

با این شرایط نقش پرویز مظلومی در استقلال به عنوان سرمربی چیست؟!

منبع: تسنیم

به "وقتی سرمربی از بازی تیمش بی خبر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی سرمربی از بازی تیمش بی خبر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید