همسر سابق حاکم دبی سکوتش را شکست

به گزارش وبلاگ دبستانیها، ایسنا نوشت: رندا البنا، یکی از همسران سابق محمد بن راشد، حاکم دبی، علی رغم سال ها دوری از او، اما وی را مردی بسیار بسیار خطرناک توصیف کرد.

همسر سابق حاکم دبی سکوتش را شکست

رندا البنا که 47 سال قبل با حاکم دبی ازدواج نموده بود، این اظهارات را در مصاحبه با روزنامه ساندی تلگراف عنوان نمود.

این روزنامه این مصاحبه را در گزارشی با عنوان شیخی که با ترس حکم رانی می نماید، منتشر کرد.

این روزنامه نوشت که در سال میلادی گذشته، در لابی یک هتل مجلل در لندن، با یک زن لبنانی ثروتمند مصاحبه کرد و آن زن رندا البنا بود که در 47 سال قبل و در حالی که 16 سال بیشتر نداشت، محمد بن راشد او را به عقد خود درآورد.

البنا با وجود اینکه سال های مدیدی از جدایی وی با حاکم دبی می گذرد، اما هنوز احساس ترس نموده و می گوید: او مرد بسیار بسیار خطرناک و شخص بسیار قدرت مندی است، هیچ کس نمی تواند بین او و چیزی که می خواهد، مانع گردد.

روزنامه ساندی تایمز به این امر در گزارش خود اشاره نمود که بن راشد چگونه مخالفان داخلی در کشورش را سرکوب نموده و دو تن از دخترانش را که برای فرار از دست او کوشش نموده بودند، بازداشت کرد.

این روزنامه نوشت که طی سال ها، مسئولان انگلیسی بیشتر از آنکه به رفتار این مرد توجه داشته باشند، توجهشان به حفظ ارتباط مستحکم با حاکمِ با نفوذ دبی و با امارات و نفوذی که این کشور در منطقه دارد، معطوف بود.

ساندی تایمز نوشت که در سال گذشته زمانی که از یک مسئول انگلیسی در خصوص محمد بن راشد و اینکه دو دخترش را ربوده، سوال کرد، صورت این مسئول از عصبانیت سرخ شد و گفت که گمان می نموده این روزنامه قصد مصاحبه با وی در خصوص تجارت را داشته است.

این روزنامه انگلیسی گزارش داد که مصیبت این دو دختر در سال 2000 شروع شد؛ آن زمانی که شمسه، دختر بن راشد که در آن هنگام 18 سال داشت و شیفته اسب سواری بود، از محل سکونت خود فرار کرد. شمسه شوق فرار از زندگی دارای خفقانی را داشت که پدرش در آن بر زندگی اش سلطه داشت. شمسه در نامه ای که در سال 1999 برای یکی از دخترعموهایش نوشته بود، تمایل خود را برای رها کردن خانواده اش و شروع زندگی جدیدی ابراز نموده بود. اما این آزادی شمسه زیاد دوام نیاورد، چراکه پدرش او را از انگلیس ربود و او را به اجبار به دبی بازگرداند و وی در آنجا در حبس به سر می برد.

این گزارش پس از آن منتشر شد که هیا بنت الحسین، همسر حاکم دبی یک دعوای قضائی را علیه بن راشد در دادگاه های خانواده در انگلیس ارائه داد. هیا ششمین زن بن راشد است. بن راشد از همسرهایش حدود 20 فرزند دارد.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "همسر سابق حاکم دبی سکوتش را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر سابق حاکم دبی سکوتش را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید