محور اندیکا-شهرکرد مسدود شد

به گزارش وبلاگ دبستانیها، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری سرپرست اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت: گردنه های چری و شاه منصوری و همچنین محور اندیکا - شهرکرد به دلیل بارش سنگین برف و کولاک شدید تا اطلاع بعدی مسدود است.

محور اندیکا-شهرکرد مسدود شد

شهرام ندیمی در گفت وگو با وبلاگ دبستانیها، اظهار کرد: هم اینک برف در تمامی محورهای ارتباطی این استان در حال بارش است و اکیپ های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای در حال انجام عملیات راهداری زمستانی هستند.

وی با اشاره به اینکه بارش برف به ویژه در گردنه ها و ارتفاعات استان سبب لغزندگی جاده ها شده و خودروهایی که مجهز به زنجیرچرخ نیستند با مشکل روبرو می شوند، شرح داد: مسافرین و رانندگان علاوه بر تجهیز شدن خودروها به زنجیرچرخ و سایر وسایل ایمنی و گرمایشی به همراه داشته باشند.

ندیمی تاکید کرد: اکیپ های این اداره کل 24 ساعت قبل از شروع بارش ها و تا 24 ساعت پس از بارش ها در حالت آماده باش بوده و مشغول عملیات راهداری زمستانی بوده و راهدارخانه های سراسر استان آماده خدمت رسانی به مسافرین و مردم استان هستند.

ندیمی خاطر نشان کرد: در طرح راهداری زمستانی چهارمحال و بختیاری 44 راهدارخانه، 225 راهدار به وهمراه 330 دستگاه خودروی سنگین، نیمه سنگین و سبک در این استان تجهیز شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محور اندیکا-شهرکرد مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور اندیکا-شهرکرد مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید