خبرنگاران تخلیه آب از 50 واحد روستایی توسط هلال احمر نهاوند

به گزارش وبلاگ دبستانیها، همدان- خبرنگاران- سرپرست جمعیت هلال احمر نهاوند با اشاره به بارش شدید باران در این شهرستان گفت: تیم های امدادی این نهاد با استفاده از دستگاه های موجود از ظهر امروز /سه شنبه/ تا به امروز پیروز به تخلیه آب از 50 واحد روستایی شدند.

خبرنگاران تخلیه آب از 50 واحد روستایی توسط هلال احمر نهاوند

حمید نوروزی سه شنبه شب در گفت و گو با وبلاگ دبستانیها اعلام کرد: 10 تیم چهار نفره جمعیت هلال احمر از ظهر امروز به دنبال شدت دریافت بارندگی و طغیان رودخانه ها فعال شده و به امداد رسانی به مردم پرداختند.

وی اضافه نمود: به منظور امدادرسانی به گرفتاران در سیلاب از چندین دستگاه خودرو شامل نیسان، پیکاب دو کابین و تک کابین و خودروهای ادارت و نهادهای دولتی استفاده شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر نهاوند اضافه نمود: هم اینک مهمترین اولویت تیم های امدادی جمعیت هلال احمر تخلیه آب از منازل روستایی با استفاده از پمپ آب و کف کش است و امدادرسانی نیروهای این جمعیت همچنان ادامه دارد.

نوروزی ادامه داد: به منظور اسکان اضطراری ساکنان روستاها، مساجد و اماکن ورزشی پیش بینی شده اما تا به امروز نیازی به استفاده از این مکان ها نبوده است.

وی گفت: با توجه به احتمال شیوع کرونا ویروس در محل های پرازدحام، برای اسکان اضطراری افراد در محل های پیش بینی شده باید تاییده اداره بهداشت و درمان شهرستان نیز دریافت گردد تا شاهد سرایت و شیوع این ویروس نباشیم.

وی با بیان اینکه سه دستگاه آمبولانس برای انتقال بیماران آماده باش هستند گفت: بیشترین میزان بارندگی و خسارت مربوط به بخش زرین دشت و گیان در شهرستان نهاوند است.

بارندگی شدید و طغیان آب رودخانه ها موجب محاصره 6 روستای نهاوند توسط سیلاب شده و هم اینک جلسه ستاد مدیریت بحران استان در نهاوند تشکیل شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تخلیه آب از 50 واحد روستایی توسط هلال احمر نهاوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تخلیه آب از 50 واحد روستایی توسط هلال احمر نهاوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید