حاکم دبی چرا دست به دامن ایوانکا ترامپ شد ، ارتباطی با خواهر پادشاه اردن دارد؟

به گزارش وبلاگ دبستانیها، فعالان اجتماعی همزمان با سفر ایوانکا ترامپ به امارات و سخنرانی اش در همایش بین المللی زنان توییت کردند، سفر ایوانکا برای نجات حاکم دبی از رسوایی جدایی اش از شاهزاده هیا، خواهر پادشاه اردن بوده است.

حاکم دبی چرا دست به دامن ایوانکا ترامپ شد ، ارتباطی با خواهر پادشاه اردن دارد؟

به گزارش وبلاگ دبستانیها، ایسنا به نقل از روزنامه وطن نوشت:، رسانه های رسمی و خصوصی امارات درباره حضور ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری آمریکا در همایش بین المللی زنان 2020 در دبی و به خصوص پیامش به کنگره شیخ محمد بن راشد تبلیغات زیادی به راه انداختند.

همچنین رسانه های اماراتی گزارش دادند، ایوانکا ترامپ، مشاور و دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه حضورش در این کنفرانس پیامی خطاب به حاکم دبی داشت.

او در توییتی خطاب به شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی از او بابت این میزبانی تقدیر و تشکر کرد و نوشت: حضور و سخنرانی ام در کنفرانس جهانی زنان در دبی برایم افتخارآمیز بود.

بعضی فعالان با اشاره درخواست یاری حاکم دبی از ایوانکا ترامپ برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی جهانی مربوط به همسرش و قضیه جدایی اش از شاهزاده هیا دختر الحسین، خواهر پادشاه اردن که به انگلیس گریخت و از آل مکتوم شکایت کرد، تاکید کردند: حضور دختر ترامپ در کنفرانس ویژه زنان در دبی پس از دعوت رسمی از او، نمی تواند تصادفی باشد.

ایوانکا ترامپ در همایش بین المللی زنان در دبی از کوشش های کشورهای عربی که توانستند در سال های اخیر اصلاحات قانونی مهمی را در مورد زنان اجرا نمایند، تقدیر کرد.

ایوانکا ترامپ گفت: عربستان، بحرین، اردن، مراکش و تونس قوانینی را در راستای خدمت به زنان و ارتقای میزان توانمندی هایشان تصویب کردند.

او در ادامه از اقدامات دولت امارات در حمایت از زنان و پشتیبانی اقتصادی از زنان کارآفرین تقدیر کرد.

مشاور ترامپ همچنین گفت، 2.6 میلیارد دلار برای حمایت از اشتغال زنان در نظر گرفته شده است.

ایوانکا ترامپ عصر شنبه وارد امارات شد و از موزه لوور ابوظبی و مسجد بزرگ شیخ زاید در این شهر بازدید کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "حاکم دبی چرا دست به دامن ایوانکا ترامپ شد ، ارتباطی با خواهر پادشاه اردن دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاکم دبی چرا دست به دامن ایوانکا ترامپ شد ، ارتباطی با خواهر پادشاه اردن دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید