هشدار درباره وارد کردن سلاح و تجهیزات جدید آمریکا به پایگاه عین الأسد عراق

به گزارش وبلاگ دبستانیها، یک کارشناس امنیتی عراق درباره وارد کردن سلاح ها ، تجهیزات و ادوات نظامی جدید آمریکا به پایگاه عین الأسد با هدف تبدیل آن به مرکز عملیات علیه الحشدالشعبی هشدار داد.

هشدار درباره وارد کردن سلاح و تجهیزات جدید آمریکا به پایگاه عین الأسد عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دبستانیها، امیر عبدالمنعم الساعدی کارشناس امنیتی امروز پنج شنبه درباره اقدام آمریکا مبنی بر وارد کردن سلاح، تجهیزات و ادوات نظامی جدید به پایگاه عین الأسد به منظور هدف قرار دادن الحشدالشعبی و گروه های مقاومت هشدار داد.

الساعدی در مصاحبه با وبگاه المعلومه گفت که اطلاعاتی درباره تحرکات آمریکا برای انتقال مقادیری تجهیزات و ادوات نظامی و بخش هایی از سامانه پاتریوت به پایگاه عین الأسد در الأنبار در دست داریم و این تجهیزات از پایگاه های آمریکا در کویت یا یکی از ناوهای آن در خلیج فارس به عین الأسد انتقال داده می گردد.

وی اضافه کرد که هدف از این تحرکات آمریکا در عین الأسد تبدیل آن به مرکزی برای اجرای عملیات جنایتکارانه علیه الحشدالشعبی و گروه های مقاومت مستقر در نوار مرزی عراق و سوریه است.

این کارشناس امنیتی همچنین گفت که آمریکا ممکن است به تروریست های خود در صحرای الأنبار واقع در فاصله بین عراق و سوریه دستور اجرای عملیات های جنایتکارانه را صادر کند تا به این ترتیب الحشدالشعبی را با عملیات های امنیتی سرگرم نموده و طرح آمریکایی برای هدف قرار دادن الحشدالشعبی در صحرای الأنبار اجرا نمایند و سپس چنین توجیه نمایند که اشتباهی اتفاق افتاده است.

او همچنین گفت که طرف آمریکای در کوشش است تا منطقه بین عراق و سوریه را از حضور الحشدالشعبی خالی کند و مقر جدیدی برای تروریست ها در داخل عراق که در سوریه محاصره شده اند، ایجاد کند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشدار درباره وارد کردن سلاح و تجهیزات جدید آمریکا به پایگاه عین الأسد عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره وارد کردن سلاح و تجهیزات جدید آمریکا به پایگاه عین الأسد عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید